22 Nis

İyi Otel İyi Oda

Benim gibi odada keyifle yazı yazan, çalışan ya da tatilde plajdan / gezmeden odaya dönünce pencereden manzara görmeye bayılan biriyseniz aranan hayal odalar bunlar…

Abant Köşk Otel
1001 nolu süit oda manzara konum açısından çok keyifli bir dubleks. Yatak odası çatı katında, alt kat manzaraya daha hakim. Süiti birkaç yakın arkadaşla keyifle paylaşmak da çok neşeli olabilir. Standart odalarda ise 1005, 1006 manzaraya en hakim odalar. Gölün sakinliği, şefin özel isteklerinizi memnuniyetle yerine getirmesi, otelin az odalı olması bu oteli özel kılıyor. 20 kişilik bir arkadaş grubuyla ise otelde hafta sonu efsane olabilir.
http://www.abantkoskotel.com

Casa Lavanda
Ortanca adlı odası çok ferah. Diğer konaklama alanları gibi iç içe değil; çok ferah yeşilliklerle dolu kademeli bir bahçeyi açılıyor. Burası sürprizli bir yer. Şehir dışında böyle bir aile işletmesinde kaldığınız zaman beş yıldızlı bir otel mutfağında benzer tabakların önünüze geleceğini tahmin etmiyorsunuz. Diğer yandan akşam yemeklerinin sofistikeliğinden sonra beni tek hayal kırıklığına uğratan sabah kahvaltılarının olağanlığı oldu.12 yaş üstü çocuk kabul ediliyor. Gene de hafta sonları gürültü kaçınılmaz. Hafta içi kaçamağı yapın.
http://www.casalavanda.com.tr

Nirvana / Antalya
VIP takılayım, geniş aile tatili yapayım derseniz güzel seçim olabilir. Kendi havuzum olsun derseniz de c3 ve c4 nolu odalar derim.
http://www.nirvanahotel.com

Paloma Foresta / Antalya
451 nolu teraslı geniş oda, tatillerde kendinize özel alan seviyorsanız çok kullanışlı. Güneşin doğuşu için enfes.Terasında güneşlenmek de, soğuk bir şeyler yudumlayarak da keyif çatmak da mümkün. Ben yaz tatilinde kum yerine deli gibi ağaç yeşillik arayanlardanım. Paloma Foresta daha önce Renaissance zincirinde iken de gittiğim ve yeşilini kolay kolay başka yerlerde bulamadığım bir otel. Yüzerken dağları ve yeşili görmek paha biçilmez.
http://www.palomahotels.com/tr/oteller/paloma-foresta-resort-spa

Paloma Foresta'nın eteklerinde kitap okuyup hayal kurmayı sevdiğim ağaçlarından biri

Paloma Foresta’nın eteklerinde kitap okuyup hayal kurmayı sevdiğim ağaçlarından biri

Paloma Foresta 451'in gün batımı süper

Paloma Foresta 451’in gün batımı süper

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Richmond Nua wellness spa / sapanca
420 nolu oda bence Richmond’ ın en güzel odası. Köşe oda hem bahçeyi hem de manzarayı görüyor.  bence bütün odalarının böyle bir manzaraya sahip olacak şekilde bir parça daha büyük yapılması doğru olurdu. Diğer odalar böyle bir keyif oteli için çok küçük. Sapanca Gölü kenarında, spasıyla kendinizi şımartabileceğiniz derli toplu bir otel.
http://www.richmondnua.com

Rixos Premium / Antalya Tekirova
Yemekleri çok çeşitli. Ağaçlı, dolu dolu yeşil manzarayı gören odası 2314 ve 2214.
http://www.premiumtekirova-tr.rixos.com

Voyage Sorgun / Antalya
En güzel normal odaları bence 2095 ve 2096. Mavi bayraklı plajına denize yakın, önünde sessiz yetişkin havuzu var.

http://www.voyagehotel.com/Voyage-Sorgun

Diğer Yazılar

Yorumlarınız Benim İçin Değerli