Mutluluk Okulu 

Yaşadığımız her an bir tılsım… Onu mutlulukla dolduralım.

stock-photo-young-asian-woman-running-and-jumping-on-green-grassland-with-colored-balloons-231045031 Kendi potansiyelini tam olarak gerçekleştirmek, daha huzurlu bir yaşam sürmek, iş stresini azaltmak; kısaca mutluluk yolculuğuna çıkmak isteyenler için bir okul kurduk.

Mutluluk Okulu, “ben kimim”, “mutluluk benim hangi adımımda saklı”, “daha fazla nasıl mutlu olabilirim” sorularını içinde saklayan herkes için yararlı bir zihin açma kılavuzu oluşturuyor. Mutluluk Okulu, geçmişteki hataların, mutsuzlukların ya da  başarısızlıkların yükünü hafifleterek daha doyumlu bir geleceğe yelken açmak isteyenler için tasarlandı.

Mutluluk Okulu’nun yaratıcısı Dr. Ebru Nurluoğlu, profesyonel bir koç ve kişisel gelişim / değişim uzmanıdır. Son 15 senedir Kamboçya’dan Paraguay’a mutluluk üzerine araştırmalar yapan Dr. Nurluoğlu; gözlemlerinden, okuduklarından, araştırma sonuçlarından, seyahat izlenimlerinden, mutlu olan ve olmayan kişilerle sohbetlerinden öğrendiklerinin sentezini bu okulda katılımcıların mutluluğuna sunuyor.

Mutluluk Okulu’nda iş ve hayat deneyimi bütünsel olarak yani zihin, beden, ruh birlikteliği çerçevesinde ele alınıyor. Bütünleşik yaşam deneyimi olarak adlandırabileceğimiz bu bakış açısıyla çalışanlar kendi durumlarını tekrar gözden geçirme fırsatını bulmakta ve böylece başarı, ilişki, kendini gerçekleştirme gibi kavramların içini daha etkin bir biçimde doldurma yollarını öğrenebilmektedirler.

Mutluluk Okulu eğitim ve atölyeler sonrasında katılımcıların, iş ve özel hayatlarında başkalarıyla olan iletişimlerinin kolaylaşmasını ve günlük hayatlarında mutluluk hedefleri doğrultusunda daha bilinçli seçimler yapmaya başlamalarını amaçlıyor. Ayrıca, okulun amaçları arasında, kişiye planlamalarını kolaylaştırarak, hayatında istediği değişiklikler için gerekli adımları atmasına destek olmak da var. Bu doğrultuda Mutluluk Okulu’nun profesyonel danışmanları, koçları ve eğitimcileri hayatlarında değişim için itici güç arayanlara aradıkları fırsatı sunmaya hazır şekilde katılımcıları bekliyorlar…

Mutluluktan mezun olmanız dileğiyle..

www.mutlulukokulu.com.tr