Motivasyon tek başına yetmez! Performans da artırırız…


VİVİ’de şirkete kazandırdığımız en önemli şey takım ruhudur. Eğitimimiz çalışanda yüksek motivasyon yaratır. Yönetim de bizimle işbirliğini eklediğinde; bu rüzgârı arkasına alarak kalıcı verimlilik sağlayabilir.

Kurumsal verimlilik anlayışımızın temeli verimli iletişimle daha “iyi takım olma” ve daha “iyi takım arkadaşı olma” üstüne kuruludur. Çünkü pek çok şirket ve kurum bünyesinde teknik konularda, prosedürlerde ideali yakalasa da bunların uygulanmasında aynı akışkanlık söz konusu değildir. Bu da verimlilik, karlılık ve de şirket içi huzuru gölgelemektedir.

Uzun yıllardır şirketlerle ve yöneticilerle çalışmalarımızdan biriktirdiğimiz deneyimlerimizin ürünü olan verimlilik ve takım eğitimlerimiz / konuşmacılıklarımız bu mantıkla şekillenmiştir. (VİVİ, Verimlilik Okulu, Verimli Takım, Takım Farkındalığı vb.)

Bireysel verimlilik anlayışımızın temeli kişinin önce kendisi sonra çevresiyle başlattığı daha verimli iletişimle yaşadığı, çalıştığı ortamı ve işbirliklerini güçlendirmesi; ve kendinin en iyi versiyonu haline gelmek üzere emek sarf etmesi üstüne kuruludur.

Bugüne dek yüzlerce kişiyle yüz yüze gerçekleştirdiğimiz araştırma, danışmanlık, koçluklardan biriktirdiğimiz deneyimlerimizin ürünü olan kişisel gelişim, mutluluk ve farkındalık eğitimlerimiz / konuşmacılıklarımız bu yaklaşımla şekillenmiştir. (Mutluluk Okulu, Her şeye rağmen mutluluk, Denemeyi deniyorum vb.)

AMAÇ

Çalışanın odağına «memnuniyet, verimlilik, karlılık» konseptini koyarak şirkette bunları artırmak.
Takımın iletişim ve yönetim becerilerine destek
Takım yönetme yetkinliklerini parlatma
Yönetici – ekiplerin daha verim + uyumlu çalışması

DAHA FAZLA İTİBAR VE VERİMLİLİK İÇİN EN MODELİ

1. MODÜL: Verimlilik & İlişki Yönetimi Eğitimleri
Takım Ruhu / (opsiyonel: İletişim, Liderlik, Geri bildirim …)

2. MODÜL: Kurum Kültürü Eğitimleri
İletişim Anayasası Atölyeleri, Sosyal Barış

3. MODÜL: Kişisel Gelişim Eğitimleri
6 Adımda İşte & Hayatta Mutluluk Bilinci Atölyesi