24 Mar

SAĞLIKLI ALIŞKANLIKLAR

Makai. Kanyon

Etsiz bir şeyler yemek istediğinizde yer burası. Vegan restoran olarak tasarlanmış. Tatlı çeşidi ve mezeleri size alternatif sunuyor. Burgeri bir de quinoa köftesinden deneyin.

Habit

Sağlıklı beslenmek için alternetif lezzetli yiyecekler ve atıştırmalıklar burada. Glutensiz şekersiz atıştırma paketleri ve yağsız şekersiz unsuz kek en popülerlerden. Pancarlı keki merak ediyorum.

Glutensiz ekmek içeriği ise şöyle: Çiğ badem, iç kabak çekirdeği, keten tohumu, iç ayçekirdeği, organik yumurta, tereyağı, limon suyu, pembe himalaya tuzu, biberiye, karabiber, sodyum bikarbonat.

www.habit.com.tr

Doğal Konsept Mimarı: Plus Kitchen
plus-kitchen

Zorlu AVM, Trumph AVM ve Maslaktaki mağazalarına uğrayabilirsiniz.Sağlıklı lezzetleri üzerinde çok düşünülmüş doğal bir konseptte sunan yenilikçi bir marka.  Menüsünde atıştırmalıklar, Wrapler, mezeler, salataların yanı sıra kabak tatlısı, muhallebili irmik helvası gibi geleneksel isimler de var. Yiyecekleri sundukları, eve de götürebildiğiniz cam kavanozlar çok hoş ve sağlıklı gözüküyor. Çorbaları hep sıcak ve taze tutabildikleri ısıda muhafaza ediyorlar. Hiç beklemeden alıp çıkıyorsunuz. Özellikle bekârlar için ideal bir dükkan. Japon tekniği ile yaptıkları bez bohçalarda eve paket servisinizi alabilirsiniz. Plus Kitchen, aynı zamanda mutfağınıza ekebileceğiniz fesleğen tohumları ve toprak dahil doğal alışverişler yapabileceğiniz seçenekler de sunuyor.

 

Diğer Yazılar

Yorumlarınız Benim İçin Değerli